Hakkımızda

Misyonumuz


—  Kaliteli çalışmaların, uygun ve kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasıyla ortaya çıkmasını sağlayan Yedi Yirmi Dört Ajans, müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmayı kendine amaç edinmiştir. Bu kapsamda işlerinde uzman kişileri bünyesinde barındırarak bu hedefini gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Yedi Yirmi Dört Ajans, işinin gerekliliği olan son teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek sektörde öncü olmayı hedeflemektedir. Müşterilerin istekleri doğrultusunda hızlı çözümler üretirken, kaliteden de kesinlikle taviz vermemeyi prensip haline getiren Yedi Yirmi Dört Ajans, bir dünya markası olma amacındadır. .

Şirketimiz


—   Yedi Yirmi Dört Ajans

1999 yılında kurulan Yedi Yirmi Dört Ajans, bilişim sektöründe hizmet vermektedir. 21 yıllık tecrübesiyle markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız, bünyesinde barındırdığı ve her geçen gün artan 16 kişilik profesyonel bir ekiple kaliteli çalışmalar ortaya koymaktadır. E-ticaret uygulamaları, web tasarım, grafik tasarım ve SEO çalışmaları gibi hizmetleriyle de çok sayıda bireysel ve kurumsal müşteriye hizmet vermektedir.

HAKKIMIZDA


—   Parmağınızı kaldırmadan, yapılabilir bir içerik planı yürütün.

Yedi Yirmi Dört Ajans, kaliteli ve özgün çalışmalar ortaya çıkarmak için işlerinde uzman kişileri bünyesinde barındırmaktadır. Bilişim sektöründe hizmet veren firmamız, ortaya çıkardığı işleri kaynakları en verimli şekilde kullanarak gerçekleştirmektedir ve kesinlikle kaliteden ödün vermeden bunu yerine getirmektedir.

“Dünyada görmek istediğin değişimin kendisi ol - Mahatma Gandhi”

Yedi Yirmi Dört Ajans, tam hizmet içerik pazarlama ajansı olarak tanımlanabilir. Sitenizin hazırlanmasından itibaren işlerinizin istikrarlı bir şekilde büyümesi için gerekli tüm işlemleri, dijital platformlarda sizin için yerine getirmektedir. Ayrıca dijital pazarlama konusundaki son trendleri de takip ederek, dünya standartlarında bir hizmet almanızı sağlamaktadır. Kaliteli ve özgün çalışmaların sahibi olmak isteyen iş ortaklarımız için bizler kendimizi her zaman yeniliyor ve dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Sizlerle beraber çıktığımız bu yolda da sizleri de bir dünya markası haline getirmek istiyoruz.

“Sınırlarınızı zorlayarak bulursunuz. – Herbert Simon”