Pazaryeri Entegrasyonlarımız


Pazaryeri

Entegrasyon

pazaryerleri listesi

Hepsiburada.com Api Entegrasyonu

N11.com Api Entegrasyonu

Amazon Türkiye Api Entegrasyonu

Trendyol Api Entegrasyonu

GittiGidiyor Api Entegrasyonu

Akakçe Api Entegrasyonu

Google Shopping Api Entegrasyonu

Amazon Almanya Api Entegrasyonu

Amazon Amerika Api Entegrasyonu

Amazon Fransa Api Entegrasyonu

Amazon İngiltere Api Entegrasyonu

Amazon İspanya Api Entegrasyonu

Amazon İtalya Api Entegrasyonu

Ebay Almanya Api Entegrasyonu

Ebay Amerika Api Entegrasyonu

DHgate Global Api Entegrasyonu

DHgate Türkiye Api Entegrasyonu

Alibaba Global Api Entegrasyonu

Aliexpress Global Api Entegrasyonu

Etsy Api Entegrasyonu

Tiu Rusya Api Entegrasyonu

Yandex Market Api Entegrasyonu

Facebook Shop Api Entegrasyonu

İnstagram Shop Api Entegrasyonu

Rakuten Global Api Entegrasyonu

Rakuten Amerika Api Entegrasyonu

Rakuten Almanya Api Entegrasyonu

Rakuten Japonya Api Entegrasyonu

Ozon Rusya Api Entegrasyonu

Wildberries Rusya Api Entegrasyonu

Tiu Rusya Api Entegrasyonu

Walmart Api Entegrasyonu

Basic Entegre Paketi

70,000 TL

’den Başlayan Fiyatlar İle

Profesyonel Entegre Paketi

95,000 TL

'den başlayan fiyatlar iledownload

HepsiBurada.com

HepsiBurada.Hepsiburada.com,1998 Yılından Beri Faaliyette Olan, Yanlızca İnternet Üzerinden Hizmet Veren Alışveriş Sitesi.2011, 2012 ve 2013 Yıllarında Türkiyenin En Sevilen Markası , 2013 Yılında İse Yılın E-Ticaret Sitesi Seçilmiştir Ve İnternet Sitesi Aylık 100 Milyondan Fazla Ziyaret Almaktadir. E-Ticaret Web Sayfalarınıza Api Key İle İlişkilendirerek Satışlarınızı Kolayca Yönetebilirsiniz.Sınırsız Ürün Seçeneklerinizi Hepsiburada.com Sanal Mağaza Plaformunda Yayınlayabilirsiniz.İster 10.000 Çeşit İster 100.000 Bin Çeşit İsterseniz Daha Fazlası Milyonlarca Ürünü Yayınlayabilicek Ve Yönetebileceksiniz.
thumbs_b_c_7b803eae089373f78c7c76c11c72d3af

n11.com

n11.com, Türkiye’de Faaliyet Gösteren ve İnternet Aracılığıyla İşletmeden Tüketiciye Satış Hizmeti Sağlayan Bir Açık Pazar E-Ticaret Platformu.Mart 2013’te Doğuş Planet Tarafından Kuruldu. Sizlerde Gelişmiş Ürün Yelpazenizi n11.com E-Ticaret Sanal Pazar Yerinde Api Key Kodu İle Kendi Sanal Mağazanızın Yönetim Paneli İle İlişkilendirerek Ürünlerinizin Satışını Kolayca Yönetebilir ve Gerçekleştirebilirsiniz.
gittigidiyor_hd_hd_hd

Gittigidiyor

Gittigidiyor.com , 5 Şubat 2001 Tarihinde Yayına Başlayan Gittigidiyor.com , Alıcılarla Satıcıları Buluşturan Bir E-Ticaret platformudur.Ayda Ortalama 83 Milyon Ziyaret Alan Gittigidiyor’un Kayıtlı Kullanıcı Sayısı 22 Milyona Ulaştı. Sizlerde Ürünlerinizi Burada Pazarlamak İstermisiniz ? Üstelik E-Ticaret Panelinize Entegrasyonunu Kurarak Tek Panel Üzerinden Bunu Gerçekleştirebilirsiniz.Tek Yapmanız Gereken Yedi Yirmi Dört Ajans İle İletişime Geçmek.
ebay-yeni-logo-e1347605516128

eBay Inc.

eBay Inc , İnternet Üzerindeki En Büyük Açık Arttırma Usülü Alışveriş Sitesi Olan Usa Şirketi , eBay 3 Eylül 1995’te İran Asıllı Amerikalı Girişimci Pierre Omidyar Tarafından San Jose , Kalifornia’da Kuruldu.Dünyada İnternet Üzerindeki Bu En Büyük Pazarda Sende Yer Almak Ve Uluslar Arası Pazar Alanlarına Yönelmek İstermisin.Tüm Bunları Sadece Yönetim Paneliniz İle İlişkilendirerek Yapabilirsiniz.
Amazon-logo-768x576-1

Amazon

Amazon.com Inc , Kısaca Amazon , Amerika Birleşik Devletleri Merkezli Bir E-Ticaret ve Bulut Bilişim Şirketidir.5 Temmuz 1994’te Kurulmuştur.Gerek Toplam Satış Hacmi Gerekse Piyasa Değeri Dünyanın En Büyük Alışveriş Sitesidir. Sizlerde Bu Alışveriş Sitesinde Bir Mağaza Açmak Ve Satışlarınızı Arttırmak Mı ? İstiyorsunuz.Hemen Teklif Al Formumuzu Doldurabilirsiniz.
aliexpress

AliExpress

Aliexpress, Merkezi Çin’de Olan Alibaba Group’un Bir B2C Girişimidir.A ‘dan Z’ye Pek Çok Ürün Grubunu İçinde Barındıran Aliexpress Dünyanın Pek Çok Ülkesinden Kullanılabilmektedir.Amazon.com İle Benzerlik gösteren Sitede Küçük Üreticilerin Tüketicilere Doğrudan Ulaşma Şansı Bulunmaktadir. Sizlerde Bu Pazar Alanına E-Ticaret Sitenizin Entegrasyonunu Sağlayarak Yedi Yirmi Dört Ajans Eşliğinde Uluslar Arası Pazar Alanında Yerinizi Alın.